Wedstrijden van 3 augustus 2024
Olympische Spelen Vrouwen
Meer Olympische Spelen Vrouwen- 15:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 19:00
- -
- -
- 21:00
- -
- -
BEL
Jupiler Pro League
Meer Jupiler Pro League- 16:00
- -
- -
- 18:15
- -
- -
- 20:45
- -
- -
SCO
Scottish Premiership
Meer Scottish Premiership- 13:30
- -
- -
- 16:00
- -
- -
CHN
Super League (China)
Meer Super League (China)- 13:00
- -
- -
- 13:35
- -
- -
- 13:35
- -
- -
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
UKR
Vysjtsja Liha
Meer Vysjtsja Liha- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
CHE
Super League (Zwitserland)
Meer Super League (Zwitserland)- 18:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
- 20:30
- -
- -
ARG
Primera División
Meer Primera División- 01:00
- -
- -
- 20:00
- -
- -
- 20:00
- -
- -
- 22:15
- -
- -
Talleres de Córdoba
Instituto
AUT
Bundesliga (Oostenrijk)
Meer Bundesliga (Oostenrijk)- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 19:30
- -
- -
POL
Ekstraklasa (Polen)
Meer Ekstraklasa (Polen)- 14:45
- -
- -
- 17:30
- -
- -
- 20:15
- -
- -
DNK
Superligaen (Denemarken)
Meer Superligaen (Denemarken)- 16:00
- -
- -
SWE
Allsvenskan (Zweden)
Meer Allsvenskan (Zweden)- 15:00
- -
- -
- 15:00
- -
- -
- 17:30
- -
- -
NOR
Eliteserien (Noorwegen)
Meer Eliteserien (Noorwegen)- 18:00
- -
- -
HRV
1st HNL (Kroatië)
Meer 1st HNL (Kroatië)- 19:00
- -
- -
- 19:00
- -
- -
- 19:00
- -
- -
- 19:00
- -
- -
- 19:00
- -
- -
CZE
Synot Liga
Meer Synot Liga- 14:30
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 20:00
- -
- -
ROU
Liga I (Roemenië)
Meer Liga I (Roemenië)- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Club vriendschappelijk
Meer Club vriendschappelijk- 00:00
- -
- -
- 01:00
- -
- -
- 01:00
- -
- -
- 11:00
- -
- -
- 12:00
- -
- -
Vissel Kobe
Reims
- 13:00
- -
- -
- 13:00
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Loughgall
Ards
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
Yokohama F. Marinos
Newcastle United
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
- 14:30
- -
- -
- 14:30
- -
- -
- 14:30
- -
- -
- 15:00
- -
- -
- 15:00
- -
- -
- 15:00
- -
- -
- 15:00
- -
- -
- 15:30
- -
- -
- 16:00
- -
- -
Ballymena United
Newington
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
Carrick Rangers
Dundee
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
Dungannon Swifts
Annagh United
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
Wealdstone
Hemel Hempstead Town
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
Farnborough
Maidenhead United
- 16:00
- -
- -
Holzheimer SG
Uerdingen
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
Coleraine
Institute
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
Oxford City
Braintree Town
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
H&W Welders
Glenavon
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
Knokke
RSC Anderlecht II
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
Ebbsfleet United
Crawley Town
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
Solihull Moors FC
Walsall
- 16:00
- -
- -
Ballyclare Comrades
Crusaders
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
Spennymoor Town
York City
- 16:00
- -
- -
- 16:30
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 17:30
- -
- -
- 18:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
- 19:00
- -
- -
- 19:00
- -
- -
- 19:00
- -
- -
- 19:00
- -
- -
Oudenaarde
Club Brugge II
- 19:30
- -
- -
- 20:00
- -
- -
- 21:00
- -
- -
- 21:00
- -
- -
- 23:30
- -
- -
América
Aston Villa
- 23:30
- -
- -