3 juli 2024
Wedstrijden vandaag
Copa America
Meer Copa America- 03:00
- -
- -
- 03:00
- -
- -
Costa Rica
Paraguay
NOR
Eliteserien (Noorwegen)
Meer Eliteserien (Noorwegen)- 19:00
- -
- -
Club vriendschappelijk
Meer Club vriendschappelijk- 10:00
- -
- -
RFK Terek Grozny
Chelyabinsk
- 11:00
- -
- -
M Boleslav
Vlašim
- 11:00
- -
- -
- 11:00
- -
- -
Chrobry Głogów
Kotwica Kołobrzeg
- 11:00
- -
- -
- 11:00
- -
- -
Bicskei
Soroksár SC
- 12:00
- -
- -
Odra Opole
Rekord Bielsko-Biała
- 12:00
- -
- -
Plock
Znicz Pruszków
- 12:00
- -
- -
- 13:00
- -
- -
Podbrezova
Komárno
- 13:00
- -
- -
KS Lechia Gdansk
Chojniczanka Chojnice
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Zagłębie Lubin II
Baník Ostrava II
- 13:14
- -
- -
Septemvri Sofia
CSKA 1948 Sofia II
- 13:14
- -
- -
- AFGL.
- -
- -
Odra Opole
Kalisz
- 13:14
- -
- -
- AFGL.
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Kilmarnock FC
The New Saints
- 14:00
- -
- -
- 14:30
- -
- -
Paderborn II
VfB Oldenburg
- 15:00
- -
- -
- 15:00
- -
- -
Wolfsberger AC
Leoben
- 15:00
- -
- -
Chornomorets Odessa
Nyva Vinnytsya
- 15:00
- -
- -
Bokelj
Sutjeska
- 16:00
- -
- -
FC Farul Constanta
Petrocub
- 16:00
- -
- -
Veres
Zvyahel
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:30
- -
- -
- 17:00
- -
- -
Nesebar
Fratria
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
FSV Optik Rathenow
Viktoria Berlin
- 17:00
- -
- -
Arda
Strumska slava
- 17:00
- -
- -
Gornik Leczna
Hapoel Be'er Sheva
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
Skalica
Vyškov
- 17:00
- -
- -
Shkendija
Partizan Tirana
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
Zilina
FC Košice
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 17:30
- -
- -
- 17:30
- -
- -
- 17:30
- -
- -
- 17:30
- -
- -
- 17:30
- -
- -
FC Marsaxlokk
FC Otelul Galati
- 18:00
- -
- -
Ruch Chorzow
Maccabi Tel Aviv
- 18:00
- -
- -
Zwickau
Viktoria Ziskov
- 18:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
Ludogorets II
Lokomotiv G. Oryahovitsa
- 18:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
- 18:30
- -
- -
Türkgücü München
Dachau
- 18:30
- -
- -
- 18:30
- -
- -
Eiche Horn
Bremer SV
- 18:30
- -
- -
Tasmania Berlin
Altglienicke
- 18:30
- -
- -
Bitterfeld-Wolfen
Hallescher FC
- 18:30
- -
- -
- 18:30
- -
- -
- 18:30
- -
- -
Schluchtern
Karlsruher SC
- 18:30
- -
- -
Kottern
Illertissen
- 19:00
- -
- -
Mainz 05 II
Schott Mainz
- 19:00
- -
- -
Sportfreunde Lotte
Spelle-Venhaus
- 19:00
- -
- -
Vreden
SV Rodinghausen
- 19:00
- -
- -
Wacker Obercastrop
Bochum II
- 19:00
- -
- -
Rheda
SC Wiedenbruck
- 19:00
- -
- -
- 19:00
- -
- -
- 19:00
- -
- -
- 19:00
- -
- -
ASC Dortmund
Borussia Dortmund II
- 19:00
- -
- -
TuRa 07 Westrhauderfehn
Meppen
- 19:30
- -
- -
FC 1906 Erlensee
Hanau 93
- 19:30
- -
- -
FC Groningen
GOMOS
- 19:30
- -
- -
Elstorf
Drochtersen / Assel
- 19:30
- -
- -
- 19:30
- -
- -
Nieuwenhoorn
Sparta Rotterdam
- 19:30
- -
- -
Viersen
Borussia M'gladbach
- 20:30
- -
- -
Broxburn Athletic
Edinburgh City
- AFGL.
- -
- -
- 20:45
- -
- -
Montrose
Raith Rovers FC
- 20:45
- -
- -
Flint Mountain
Connah's Quay