Wedstrijden van 6 juli 2024
Europees Kampioenschap
Meer Europees Kampioenschap- 18:00
- -
- -
- 21:00
- -
- -
Copa America
Meer Copa America- 03:00
- -
- -
Venezuela
Canada
CHN
Super League (China)
Meer Super League (China)- 13:00
- -
- -
- 13:35
- -
- -
- 14:00
- -
- -
SWE
Allsvenskan (Zweden)
Meer Allsvenskan (Zweden)- 15:00
- -
- -
- 15:00
- -
- -
Club vriendschappelijk
Meer Club vriendschappelijk- 09:30
- -
- -
Dinamo Moskou
Rodina Moskva
- 10:00
- -
- -
Baltika
KAMAZ
- 10:00
- -
- -
Slavia Praha II
Pribram
- 10:30
- -
- -
Bregenz
Altach
- 10:30
- -
- -
Prostějov
Zlínsko
- 11:00
- -
- -
- 11:00
- -
- -
Chrudim
Dukla Praag
- 11:00
- -
- -
Vlašim
Táborsko
- 11:00
- -
- -
Petržalka
Sigma Olomouc II
- 11:00
- -
- -
Liefering
Bischofshofen
- 11:00
- -
- -
Líšeň
Skalica
- 11:00
- -
- -
KS Warta Poznan
Baník Ostrava II
- 11:00
- -
- -
- 11:00
- -
- -
- 11:00
- -
- -
- 11:00
- -
- -
- 11:00
- -
- -
- 11:00
- -
- -
- 11:00
- -
- -
Brühl
Wil
- 11:00
- -
- -
Hradec Králové
Sparta Praha II
- 11:00
- -
- -
- 12:00
- -
- -
- 12:00
- -
- -
- 12:00
- -
- -
- 12:00
- -
- -
- 12:00
- -
- -
Paderborn II
Hannover 96 II
- 13:00
- -
- -
Bischofswerdaer FV
SC Borea Dresden
- 13:00
- -
- -
Coleraine
Comber Rec
- 13:00
- -
- -
- AFGL.
- -
- -
- 13:00
- -
- -
- 13:00
- -
- -
Næstved
Hillerød
- 13:00
- -
- -
Eintracht Mahlsdorf
Luckenwalde
- 13:00
- -
- -
- 13:00
- -
- -
- 13:00
- -
- -
Vejle BK
Fredericia
- 13:00
- -
- -
Hartberg
Lafnitz
- 13:14
- -
- -
Motor Lublin
Resovia Rzeszów
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Rodina Moskva
SKA-Energiya
- 13:14
- -
- -
Viktoria Berlin
BFC Preussen
- 13:14
- -
- -
Katowice
Odra Opole
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
FK Moskva
Alaniya Vladikavkaz
- 13:14
- -
- -
Stal Stalowa Wola
Wisła Puławy
- 13:14
- -
- -
FK Vojvodina
Bokelj
- 13:14
- -
- -
Xamax
Delémont
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
DAC Dunajská Streda
Vyškov
- 13:14
- -
- -
Rot-Weiß Erfurt
Hertha BSC
- AFGL.
- -
- -
Rakow Czestochowa
Wieczysta Kraków
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Komárno
FK Pohronie
- 13:14
- -
- -
Stal Rzeszów
Hapoel Be'er Sheva
- 13:14
- -
- -
MFK Zemplin Michalovce
FC Košice
- 13:14
- -
- -
Spartak Subotica
Arsenal Tivat
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Spartans
Montrose
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Dnipro
SK Poltava
- 13:14
- -
- -
Loughgall
Bangor
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Plock
Unia Skierniewice
- 13:14
- -
- -
Nürnberg II
Schwaben Augsburg
- 13:14
- -
- -
Rakow Czestochowa
Maccabi Tel Aviv
- 13:14
- -
- -
Pogoń Siedlce
Polonia Warschau
- 13:14
- -
- -
Stenhousemuir
Cowdenbeath
- 13:14
- -
- -
Dynamo Makhachkala
Chayka
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Ennepetal
Wuppertaler SV
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Radnički Kragujevac
Sloga Doboj
- 13:14
- -
- -
Znicz Pruszków
Motor Lublin
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Chrobry Głogów
Miedz Legnica
- 13:14
- -
- -
Stal Stalowa Wola
Podlasie Biała Podlaska
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Dukla Banská Bystrica
Zlate Moravce
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:30
- -
- -
- 13:30
- -
- -
Holyport
Maidenhead United
- 13:30
- -
- -
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
FC Ingolstadt
Eichstätt
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
Bersenbrück
VfL Osnabruck
- 14:00
- -
- -
Erzgebirge Aue
Glenavon
- 14:00
- -
- -
1960 Hanau
Kickers Offenbach
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
Cove Rangers
Inverurie Loco Works
- 14:00
- -
- -
Gütersloh
Preußen Münster II
- 14:00
- -
- -
Göppinger SV
Reutlingen
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
Lokomotive Leipzig
Barockstadt Fulda-Lehn.
- 14:00
- -
- -
Lichtenberg
BFC Dynamo
- 14:00
- -
- -
Hannover 96
Verl
- 14:00
- -
- -
Stuttgarter Kickers
Illertissen
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
Rapperswil-Jona
Alle
- 14:00
- -
- -
FC Gießen
Gonsenheim
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
TSV 1860 Rosenheim
Wacker Burghausen
- 14:00
- -
- -
Stranraer
Portadown
- 14:00
- -
- -
Hallescher FC
Alemannia Aachen
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
Rot-Weiss Ahlen
VfL Bochum
- 14:00
- -
- -
Grünwald
Türkgücü München
- AFGL.
- -
- -
Krefeld-Fischeln
MSV Duisburg
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
Neetze
Hamburger SV
- 14:00
- -
- -
Chester
Stockport County
- 14:30
- -
- -
Ansbach
ATSV Erlangen
- 14:30
- -
- -
- 14:30
- -
- -
- 14:30
- -
- -
- 14:30
- -
- -
- 14:45
- -
- -
Broxburn Athletic
Bonnyrigg Rose
- 15:00
- -
- -
- 15:00
- -
- -
Westfalia Rhynern
Eintracht Hohkeppel
- 15:00
- -
- -
Zelzate
SC Lokeren-Temse
- 15:00
- -
- -
- 15:00
- -
- -
Union Frintrop
RW Oberhausen
- 15:00
- -
- -
Limavady United
Ballymena United
- 15:00
- -
- -
Energie Cottbus
Altglienicke
- 15:00
- -
- -
Kuchl
Salzburg
- 15:00
- -
- -
- 15:00
- -
- -
- 15:00
- -
- -
Falkirk
Alloa Athletic
- 15:00
- -
- -
- 15:00
- -
- -
Rathfriland Rangers
Dungannon Swifts
- 15:00
- -
- -
- 15:00
- -
- -
- 15:00
- -
- -
- 15:00
- -
- -
- 15:30
- -
- -
Holstein Kiel
B 93
- 15:30
- -
- -
- 15:30
- -
- -
Jedinstvo Ub
FC Marsaxlokk
- 15:30
- -
- -
Uerdingen
VVV-Venlo
- 15:30
- -
- -
- 16:00
- -
- -
Badshot Lea
Aldershot Town
- 16:00
- -
- -
Austria Salzburg
Zwickau
- 16:00
- -
- -
Peterhead
Fraserburgh
- 16:00
- -
- -
Coleraine
H&W Welders
- 16:00
- -
- -
East Kilbride
Edinburgh City
- 16:00
- -
- -
Brora Rangers
Ross County FC
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
Forfar Athletic
Formartine United
- 16:00
- -
- -
Glenafton Athletic
Partick Thistle
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
Hinckley Leicester Road
Tamworth
- 16:00
- -
- -
Schwaben Augsburg
TSV Bobingen
- 16:00
- -
- -
Linfield
Galway
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
Morton
Annan Athletic
- 16:00
- -
- -
Buckie Thistle
Elgin City
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
Stirling Albion
Queen of South
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
Walton & Hersham
Wealdstone
- 16:00
- -
- -
Kelty Hearts
Hamilton Academical
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
Colne
Altrincham FC
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:30
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
Buchbach
Landshut
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
Aubstadt
Eltersdorf
- 17:00
- -
- -
- 17:30
- -
- -
- AFGL.
- -
- -
- 17:30
- -
- -
- 18:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
Horn
LASK II
- 18:30
- -
- -
- 18:30
- -
- -
Wallern / Marienkirchen
Blau-Weiß Linz
- 18:30
- -
- -
- 18:30
- -
- -