Wedstrijden van 13 juli 2024
CHN
Super League (China)
Meer Super League (China)- 13:35
- -
- -
- 13:35
- -
- -
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
BRA
Brasileirão Série A
Meer Brasileirão Série A- 21:00
- -
- -
- 21:00
- -
- -
SWE
Allsvenskan (Zweden)
Meer Allsvenskan (Zweden)- 15:00
- -
- -
- 17:30
- -
- -
NOR
Eliteserien (Noorwegen)
Meer Eliteserien (Noorwegen)- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 19:15
- -
- -
- 22:00
- -
- -
ROU
Liga I (Roemenië)
Meer Liga I (Roemenië)- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Club vriendschappelijk
Meer Club vriendschappelijk- 10:00
- -
- -
Szeged-Csanád
TE Kecskemeti
- 10:30
- -
- -
Lafnitz
Csikszereda
- 10:30
- -
- -
- 10:30
- -
- -
Písek
Pribram
- 10:30
- -
- -
FK Usti Nad Labem
Varnsdorf
- 10:30
- -
- -
Dukla Praag
Slavia Praha II
- 11:00
- -
- -
Opava
Třinec
- 11:00
- -
- -
Jihlava
Stripfing
- 11:00
- -
- -
- 11:00
- -
- -
Sigma Olomouc II
Žilina II
- 11:30
- -
- -
- 12:00
- -
- -
Wacker Burghausen
Unterhaching
- 12:00
- -
- -
Eimsbutteler TV
Eintracht Norderstedt II
- 12:00
- -
- -
- 12:00
- -
- -
Hobro
Aarhus Fremad
- 12:00
- -
- -
- 12:00
- -
- -
Paderborn II
Hessen Kassel
- 13:00
- -
- -
- 13:00
- -
- -
- 13:00
- -
- -
Kolding IF
Hvidovre
- 13:00
- -
- -
- 13:00
- -
- -
- 13:00
- -
- -
Sandviken
Brage
- 13:00
- -
- -
- 13:00
- -
- -
Lyngby BK
Landskrona
- 13:00
- -
- -
Plauen
Bayreuth
- AFGL.
- -
- -
- 13:00
- -
- -
Esbjerg FB
Fredericia
- 13:00
- -
- -
- 13:00
- -
- -
LASK II
Rapid Wien II
- 13:00
- -
- -
Moyola Park
Coleraine
- 13:14
- -
- -
Kolos Kovalivka
Viktoriya Sumy
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Komárom
Komárno
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Hirnyk
Sabah
- 13:14
- -
- -
TSV Steinbach
Eintracht Hohkeppel
- 13:14
- -
- -
Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Púchov
Brno
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Polonia Warschau
Pogoń Grod. Mazowiecki
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Puskás FC
Šamorín
- 13:14
- -
- -
Schwaben Augsburg
FC Augsburg
- 13:14
- -
- -
Unitas
NAC Breda
- 13:14
- -
- -
Uničov
Prostějov
- 13:14
- -
- -
Feignies Aulnoye
Dunkerque
- 13:14
- -
- -
Caldas
U.Leiria
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Považská Bystrica
Vyškov
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Stade-Lausanne-Ouchy
Biel-Bienne
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Polonia Warschau
Lechia T. Mazowiecki
- 13:14
- -
- -
Spartak Plovdiv
Krumovgrad
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Melksham Town
Forest Green Rovers
- 13:14
- -
- -
Stal Stalowa Wola
Broń Radom
- 13:14
- -
- -
Miedz Legnica
Górnik Polkowice
- 13:14
- -
- -
Ruch Chorzow
Rekord Bielsko-Biała
- 13:14
- -
- -
Petržalka
Baník Ostrava II
- 13:14
- -
- -
Chrobry Głogów
Kalisz
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
KS Gornik Zabrze
FC Košice
- 13:14
- -
- -
Septemvri Sofia
Yantra 2019
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Fortuna Köln
Monheim
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Tsjerno More Varna
Dobrudzha 1919
- 13:14
- -
- -
Reims
Fleury-Mérogis
- 13:30
- -
- -
- 13:30
- -
- -
- 13:30
- -
- -
York City
Sheffield United
- 13:30
- -
- -
FC Gießen
Siegen
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
Kickers Offenbach
1. FC Köln
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
Freiburger FC
Bahlinger SC
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
CS Strollers
Clyde
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
Hanley Town
Wrexham
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
Homburg
Victoria Rosport
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
Viktoria Köln
Eupen
- 14:00
- -
- -
Göppinger SV
Ansbach
- 14:00
- -
- -
Chesham United
Wealdstone
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
Dynamo Dresden
Viktoria Berlin
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
FC Schweinfurt
Barockstadt Fulda-Lehn.
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
Nürnberg II
Eintracht Frankfurt II
- 14:00
- -
- -
FC Bocholt
SC St. Tönis
- 14:00
- -
- -
Auerbach
ZFC Meuselwitz
- 14:00
- -
- -
- 14:30
- -
- -
- 14:30
- -
- -
- 14:30
- -
- -
- 15:00
- -
- -
Glebe North
Glenavon
- 15:00
- -
- -
FC Groningen
Rot-Weiß Erfurt
- 15:00
- -
- -
- 15:00
- -
- -
- 15:00
- -
- -
Altglienicke
Hannover 96 II
- 15:00
- -
- -
Aubstadt
Coburg
- 15:00
- -
- -
- 15:00
- -
- -
- 15:00
- -
- -
- 15:00
- -
- -
- 15:00
- -
- -
Eintracht Bamberg
Chemie Leipzig
- 15:00
- -
- -
- 15:00
- -
- -
Armagh City
Dungannon Swifts
- 15:00
- -
- -
Mossley
Halifax Town
- 15:00
- -
- -
TE Kecskemeti
Békéscsaba
- 15:00
- -
- -
- 15:00
- -
- -
Türkgücü München
Imst
- 15:00
- -
- -
Eintracht Trier
Alemannia Aachen
- 15:00
- -
- -
Hollenbach
Freiberg
- 15:00
- -
- -
- 15:00
- -
- -
Zwickau
Hertha BSC
- 15:30
- -
- -
- 15:30
- -
- -
- 15:30
- -
- -
- 15:30
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
AFC Hornchurch
Bromley
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
FC Banik Ostrava
Dukla Banská Bystrica
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
Binfield
Maidenhead United
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
Alvechurch
Walsall
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
Crusaders
Comber Rec
- 16:00
- -
- -
MTK Boedapest
Kozármisleny
- 16:00
- -
- -
Longridge Town
Morecambe FC
- 16:00
- -
- -
Bangor
Linfield
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
Liefering
Lommel
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
Spalding United
Boston United
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
Limavady United
Coleraine
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:30
- -
- -
- 16:30
- -
- -
Einheit Rudolstadt
Carl Zeiss Jena
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
Hradec Králové
Táborsko
- 17:00
- -
- -
Lübeck
Hamburger SV
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
Illertissen
Bregenz
- 17:00
- -
- -
Slovacko
Viktoria Ziskov
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
Oudenaarde
Deinze
- 17:00
- -
- -
Sporting Hasselt
Club Brugge II
- 17:00
- -
- -
K. Kontich
Lierse K
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
Jablonec
Sparta Praha II
- 17:30
- -
- -
- 17:30
- -
- -
Schwäbisch Hall
FC Heidenheim
- 18:00
- -
- -
Young Boys
Wil
- 18:00
- -
- -
Sporting Club Jemappes
Francs Borains
- 18:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
Saint-Malo
Rennes
- 18:00
- -
- -
Levski Sofia
Maccabi Netanya
- 18:30
- -
- -
Zwettl
Horn
- 18:30
- -
- -
- 19:00
- -
- -
- 20:00
- -
- -
- 20:00
- -
- -
- 22:30
- -
- -
River Plate
Olímpia