Wedstrijden van 20 juli 2024
CHE
Super League (Zwitserland)
Meer Super League (Zwitserland)- 18:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
- 20:30
- -
- -
ARG
Primera División
Meer Primera División- 00:00
- -
- -
Belgrano
Deportivo Riestra
- 02:00
- -
- -
- 20:00
- -
- -
- 22:00
- -
- -
BRA
Brasileirão Série A
Meer Brasileirão Série A- 21:00
- -
- -
- 23:30
- -
- -
POL
Ekstraklasa (Polen)
Meer Ekstraklasa (Polen)- 14:45
- -
- -
- 17:30
- -
- -
- 20:15
- -
- -
SWE
Allsvenskan (Zweden)
Meer Allsvenskan (Zweden)- 15:00
- -
- -
- 15:00
- -
- -
- 17:30
- -
- -
NOR
Eliteserien (Noorwegen)
Meer Eliteserien (Noorwegen)- 18:00
- -
- -
- 20:15
- -
- -
CZE
Synot Liga
Meer Synot Liga- 14:30
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 20:00
- -
- -
ROU
Liga I (Roemenië)
Meer Liga I (Roemenië)- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Club vriendschappelijk
Meer Club vriendschappelijk- 10:30
- -
- -
- 11:00
- -
- -
- 11:00
- -
- -
Fremad Amager
Frem
- 11:30
- -
- -
- 11:30
- -
- -
- 12:00
- -
- -
- 12:00
- -
- -
- 13:00
- -
- -
- 13:00
- -
- -
SV Sandhausen
Liefering
- 13:00
- -
- -
- 13:00
- -
- -
Dungannon Swifts
Newington
- 13:00
- -
- -
FC Eilenburg
Bischofswerdaer FV
- 13:00
- -
- -
Coleraine
Dergview
- 13:00
- -
- -
- 13:00
- -
- -
- 13:00
- -
- -
RSV Eintracht
Hertha BSC II
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Annagh United
Loughgall
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Nyiregyhaza Spartacus FC
Békéscsaba
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
ZFC Meuselwitz
Einheit Rudolstadt
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- AFGL.
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Dukla Banská Bystrica
Liptovsky Mikulas
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Thorn Athletic
Queen's Park
- 13:14
- -
- -
De Graafschap
Al Nasr
- 13:14
- -
- -
Wuppertaler SV
TSV Steinbach
- 13:14
- -
- -
Viseu
Benfica II
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:30
- -
- -
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
Gütersloh
Hessen Kassel
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
Energie Cottbus
Hannover 96 II
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
Hemel Hempstead Town
Barnet FC
- 14:00
- -
- -
Alemannia Aachen
Eintracht Hohkeppel
- 14:00
- -
- -
Viktoria Köln
1. FC Köln
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
Dassendorf
FC St. Pauli
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
BW Lohne
Rehden
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
Barockstadt Fulda-Lehn.
Paderborn II
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
Waldhof Mannheim
TSG Hoffenheim II
- 14:00
- -
- -
Austria Salzburg
Real Betis
- 14:00
- -
- -
Viktoria Berlin
Hamburger SV II
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
- 14:30
- -
- -
- 14:30
- -
- -
- 14:30
- -
- -
- 14:30
- -
- -
- 15:00
- -
- -
- 15:00
- -
- -
RW Oberhausen
FC Gießen
- 15:00
- -
- -
- 15:00
- -
- -
- 15:00
- -
- -
Highworth Town
Swindon Town
- 15:00
- -
- -
Ballymena United
Bangor
- 15:30
- -
- -
- 15:30
- -
- -
Barry Town United
Newport County
- 15:30
- -
- -
- 15:30
- -
- -
- 16:00
- -
- -
Jersey Bulls
Stevenage FC
- 16:00
- -
- -
Tamworth
Walsall
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
Kilmore Rec
Crusaders
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
Maidstone United
Woking
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
York City
Grimsby Town
- 16:00
- -
- -
Ballyclare Comrades
Linfield
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
H&W Welders
Portadown
- 16:00
- -
- -
Dungannon Swifts
Ballinamallard United
- 16:00
- -
- -
Lisburn Distillery
Carrick Rangers
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
ETSV Hamburg
Drochtersen / Assel
- 16:00
- -
- -
Greifswalder SV
Flota Świnoujście
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
AFC Hornchurch
Braintree Town
- 16:00
- -
- -
Cliftonville
Institute
- 16:00
- -
- -
Swindon Supermarine
Maidenhead United
- 16:00
- -
- -
Coleraine
Armagh City
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
Warrington Town
Chester
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- AFGL.
- -
- -
Oxford City
Woking
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:30
- -
- -
Le Havre
US Fougères
- 17:00
- -
- -
MTK Boedapest
Komárno
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
Metz
Villefranche
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
Verlaine
FC Luik
- AFGL.
- -
- -
- 17:30
- -
- -
- 18:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
Zelzate
Club Brugge II
- 18:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
- 18:30
- -
- -
- 18:30
- -
- -
- 19:00
- -
- -
- 19:00
- -
- -
- 19:00
- -
- -
Levante
Qatar SC
- 19:00
- -
- -
- 19:30
- -
- -
Tarazona
Huesca
- 19:30
- -
- -
- 20:00
- -
- -