Wedstrijden van 27 juli 2024
BEL
Jupiler Pro League
Meer Jupiler Pro League- 16:00
- -
- -
- 18:15
- -
- -
- 20:45
- -
- -
Olympische Spelen
Meer Olympische Spelen- 15:00
- -
- -
Argentinië O23
Irak O23
- 15:00
- -
- -
Dominicaanse Republiek O23
Spanje O23
- 17:00
- -
- -
Ukraine U23
Marokko O23
- 17:00
- -
- -
Oezbekistan O23
Egypte O23
- 19:00
- -
- -
Israel U23
Paraguay O23
- 19:00
- -
- -
Nieuw-Zeeland O23
Verenigde Staten O23
- 21:00
- -
- -
Japan O23
Mali O23
- 21:00
- -
- -
Frankrijk O23
Guinee O23
CHN
Super League (China)
Meer Super League (China)- 13:00
- -
- -
- 13:35
- -
- -
CHE
Super League (Zwitserland)
Meer Super League (Zwitserland)- 18:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
- 20:30
- -
- -
ARG
Primera División
Meer Primera División- 20:00
- -
- -
Independiente Rivadavia
CA Independiente
- 22:00
- -
- -
POL
Ekstraklasa (Polen)
Meer Ekstraklasa (Polen)- 14:45
- -
- -
- 17:30
- -
- -
- 20:15
- -
- -
DNK
Superligaen (Denemarken)
Meer Superligaen (Denemarken)- 16:00
- -
- -
SWE
Allsvenskan (Zweden)
Meer Allsvenskan (Zweden)- 15:00
- -
- -
- 17:30
- -
- -
- 17:30
- -
- -
- 20:00
- -
- -
NOR
Eliteserien (Noorwegen)
Meer Eliteserien (Noorwegen)- 18:00
- -
- -
- 20:15
- -
- -
CZE
Synot Liga
Meer Synot Liga- 14:30
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 20:00
- -
- -
ROU
Liga I (Roemenië)
Meer Liga I (Roemenië)- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Club vriendschappelijk
Meer Club vriendschappelijk- 01:30
- -
- -
- 02:00
- -
- -
- 11:00
- -
- -
- 11:00
- -
- -
Fremad Amager
Avarta
- 11:00
- -
- -
- 11:00
- -
- -
- 11:30
- -
- -
- 11:30
- -
- -
Shimizu S-Pulse
Reims
- 12:00
- -
- -
- 12:00
- -
- -
- 12:30
- -
- -
- 13:00
- -
- -
- 13:00
- -
- -
- 13:00
- -
- -
Bischofswerdaer FV
BAK 07
- 13:14
- -
- -
H&W Welders
Loughgall
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
FC Dordrecht
Al Shamal
- 13:14
- -
- -
Karpaty
Skala 1911 Stryi
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
TOP Oss
Al Nasr
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
RAAL La Louvière
UT Pétange
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:30
- -
- -
- 13:30
- -
- -
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
Elversberg
Viktoria Köln
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
Saarbrücken
Swift Hesperange
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
Waldhof Mannheim
RWDM
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
Walsall
Birmingham City
- 14:00
- -
- -
- 14:30
- -
- -
Heracles Almelo
Umm Salal
- 15:00
- -
- -
- 15:00
- -
- -
- 15:00
- -
- -
- 15:00
- -
- -
- 15:00
- -
- -
- 15:00
- -
- -
- 15:00
- -
- -
- AFGL.
- -
- -
- 15:00
- -
- -
- 15:00
- -
- -
Queen's University
Glenavon
- 15:00
- -
- -
- 15:30
- -
- -
- 15:30
- -
- -
- 15:30
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
Royal Wootton Bassett
Forest Green Rovers
- 16:00
- -
- -
Torquay United
Plymouth Argyle
- 16:00
- -
- -
Portadown
Ballinamallard United
- 16:00
- -
- -
Ballyclare Comrades
Glentoran
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
Dundela
Linfield
- 16:00
- -
- -
Glebe Rangers
Carrick Rangers
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
Institute
Dungannon Swifts
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
Annan Athletic
Kilmarnock FC
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
York City
Notts County
- 16:00
- -
- -
AFC Hornchurch
Barnet FC
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
Cliftonville
Southport FC
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
Roda JC Kerkrade
Alemannia Aachen
- 16:00
- -
- -
Milton Keynes Dons
Wealdstone
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
Coleraine
Annagh United
- 16:00
- -
- -
Peterborough Sports
Boston United
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
Chester
Altrincham FC
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
De Graafschap
Verl
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
Salisbury
Woking
- 16:00
- -
- -
Ebbsfleet United
Cambridge United
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
Crumlin United
Crusaders
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:30
- -
- -
- 17:00
- -
- -
Mantova
AC Carpi
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
Modena
Sangiuliano City
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
- 18:30
- -
- -
- 18:30
- -
- -
- 19:00
- -
- -
- 19:00
- -
- -
- 19:30
- -
- -
- 19:30
- -
- -
Tarazona
Real Zaragoza
- 19:30
- -
- -
SC Lokeren-Temse
KAA Gent II
- 20:00
- -
- -
- 20:00
- -
- -
- 20:00
- -
- -
- 20:30
- -
- -
- 20:30
- -
- -
- 22:00
- -
- -