Wedstrijden van 28 juli 2024
Olympische Spelen Vrouwen
Meer Olympische Spelen Vrouwen- 17:00
- -
- -
Nieuw-Zeeland
Colombia
- 17:00
- -
- -
Brazilië
Japan
- 19:00
- -
- -
Australië
Zambia
- 19:00
- -
- -
Spanje
Nigeria
- 21:00
- -
- -
Verenigde Staten
Duitsland
- 21:00
- -
- -
Frankrijk
Canada
BEL
Jupiler Pro League
Meer Jupiler Pro League- 13:30
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 18:30
- -
- -
- 19:15
- -
- -
RUS
Premjer-Liga
Meer Premjer-Liga- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Vriendschappelijk
Meer Vriendschappelijk- 04:30
- -
- -
Guatemala
El Salvador
CHN
Super League (China)
Meer Super League (China)- 13:35
- -
- -
- 13:35
- -
- -
- 14:00
- -
- -
BEL
Beker van België
Meer Beker van België- 16:00
- -
- -
Juprelle
Warsage
- 16:00
- -
- -
Aubel II
Union Flémalloise
- 16:00
- -
- -
Union Limbourg
Rechain
- 16:00
- -
- -
Rapid Oudler
Ster-Francorchamps
- 16:00
- -
- -
Vyle-Tharoul
Sart-Tilman
- 16:00
- -
- -
Grün-Weiss Amel
Aywaille II
- 16:00
- -
- -
Elsautoise II
Jalhay
- 16:00
- -
- -
RESC Houffaloise
RUS Assenois
- 16:00
- -
- -
Wallonia Libin
Habay-la-Vieille
- 16:00
- -
- -
Corbion
Longlier
- 16:00
- -
- -
Sogne
Chaumont
- 16:00
- -
- -
Standard Bouillon
Aye
- 16:00
- -
- -
Varsenare
Wevelgem
- 16:00
- -
- -
Rumbeke
Zwevegem Sport
- 16:00
- -
- -
Racing Waregem
Ardooie
- 16:00
- -
- -
Excelsior Zedelgem
Westrozebeke
- 16:00
- -
- -
Sassport Boezinge
Sparta Heestert
- 16:00
- -
- -
Beveren-Leie
Bredene
- 16:00
- -
- -
GD Ingooigem
Racing Waregem II
- 16:00
- -
- -
Haasdonk
KSK Beveren
- 16:00
- -
- -
Poesele
Berlare
- 16:00
- -
- -
Knesselare
Vrasene
- 16:00
- -
- -
Munkzwalm
Kleit Maldegem
- 16:00
- -
- -
Heikant Zele
Sparta Waasmunster
- 16:00
- -
- -
Sottegem
Zwijnaarde
- 16:00
- -
- -
Sparta Wortegem
TK Meldert
- 16:00
- -
- -
Destelbergen
DT Borsbeke
- 16:00
- -
- -
Eendracht Aalter
Denderhoutem
- 16:00
- -
- -
KFC Eksel
Turkse Rangers
- 16:00
- -
- -
Weerstand Koersel II
Veldwezelt
- 16:00
- -
- -
Linkhout
Weerstand Koersel
- 16:00
- -
- -
Uikhoven
Diepenbeek
- 16:00
- -
- -
Vlijtingen VV
Standard Elen
- 16:00
- -
- -
Unico Tongeren
Racing Peer
- 16:00
- -
- -
Ham United
Groen Star Bree-Beek
- 16:00
- -
- -
Pepingen-Halle
Tervuren-Duisburg
- 16:00
- -
- -
Bertem-Leefdaal
Kraainem
- 16:00
- -
- -
Londerzeel United
Liedekerke
- 16:00
- -
- -
Herent
Diest
- 16:00
- -
- -
Betekom
Olympia SC Wijgmaal
- 16:00
- -
- -
Huldenberg
Wolvertem Merchtem
- 16:00
- -
- -
Landen
Wambeek-Ternat
- 16:00
- -
- -
PSV 1820
Linden
- 16:00
- -
- -
Antonia
Witgoor Sport
- 16:00
- -
- -
Hoboken
BO Beerzel
- 16:00
- -
- -
Gooreind
Schelle Sport
- 16:00
- -
- -
FC Berlaar-Heikant
Nieuwmoer
- 16:00
- -
- -
Brasschaat
Punt-Larum
- 16:00
- -
- -
K. Kontich
Zwaneven
- 16:00
- -
- -
KBSK Retie
Ekeren
- 16:00
- -
- -
Lint
Hooikt
- 16:00
- -
- -
Mol
Sporting Tisselt
- 16:00
- -
- -
Chevetogne
Evelette-Jallet
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
Union Bossière Gembloux
Condruzien
- 16:00
- -
- -
Arquet II
Meux II
- 16:00
- -
- -
Nismes
US Dinantaise
- 16:00
- -
- -
Kosova Schaerbeek
Beauvechain
- 16:00
- -
- -
Auderghem
Ukkel
- 16:00
- -
- -
Villers-La-Ville
Etterbeek
- 16:00
- -
- -
Waterloo
US d'Ophain
- 16:00
- -
- -
Excelsior Stéphanois
Union Lasne-Ohain
- 16:00
- -
- -
Saintoise
Soignies Sports
- 16:00
- -
- -
Isièroise
RSC Paturages
- 16:00
- -
- -
Antoing
Gosselies Sports
- 16:00
- -
- -
Frasnoise
Courcelles
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
Fontaine-l'Évêque
Casteau
- 16:00
- -
- -
RAEC Mons II
Houdinois
- 16:00
- -
- -
RAFC Cuesmes
Moen
CHE
Super League (Zwitserland)
Meer Super League (Zwitserland)- 14:15
- -
- -
- 16:30
- -
- -
- 16:30
- -
- -
ARG
Primera División
Meer Primera División- 00:00
- -
- -
- 20:00
- -
- -
Estudiantes
Gimnasia La Plata
- 20:00
- -
- -
- 22:15
- -
- -
- 23:30
- -
- -
BRA
Brasileirão Série A
Meer Brasileirão Série A- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
POL
Ekstraklasa (Polen)
Meer Ekstraklasa (Polen)- 14:45
- -
- -
- 17:30
- -
- -
- 20:15
- -
- -
DNK
Superligaen (Denemarken)
Meer Superligaen (Denemarken)- 14:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
SWE
Allsvenskan (Zweden)
Meer Allsvenskan (Zweden)- 16:30
- -
- -
- 16:30
- -
- -
- 16:30
- -
- -
NOR
Eliteserien (Noorwegen)
Meer Eliteserien (Noorwegen)- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 19:15
- -
- -
CZE
Synot Liga
Meer Synot Liga- 14:30
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 20:00
- -
- -
Club vriendschappelijk
Meer Club vriendschappelijk- 00:00
- -
- -
- 01:30
- -
- -
- 02:00
- -
- -
- 11:30
- -
- -
Tokyo Verdy
Brighton & Hove Albion FC
- 13:14
- -
- -
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
- 15:30
- -
- -
- 19:00
- -
- -
Kyoto Sanga
VfB Stuttgart
- 20:30
- -
- -