Wedstrijden van 9 juli 2024
Europees Kampioenschap
Meer Europees Kampioenschap- 21:00
- -
- -
Champions League
Meer Champions League- 17:30
- -
- -
Panevėžys
HJK
- 18:45
- -
- -
Hamrun Spartans
Lincoln Red Imps
- 20:00
- -
- -
UE Santa Coloma
Ballkani
- 20:00
- -
- -
The New Saints
Dečić
- 20:45
- -
- -
Víkingur Reykjavík
Shamrock Rovers
- 21:00
- -
- -
Virtus
Steaua Boekarest
Club vriendschappelijk
Meer Club vriendschappelijk- AFGL.
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Albion Rovers
Stirling Albion
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Tobermore United
Loughgall
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Ślęza Wrocław
Odra Opole
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Slimbridge
Forest Green Rovers
- AFGL.
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Šamorín
FC Gyori ETO
- 13:14
- -
- -
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
Stripfing
FAC Team für Wien
- 18:00
- -
- -
Lippstadt
Wuppertaler SV
- 18:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
FC Viktoria Plzen
Qarabağ
- 18:00
- -
- -
Donaufeld
First Vienna
- 18:30
- -
- -
- 18:30
- -
- -
Blau-Weiß Königsdorf
Fortuna Köln
- 18:45
- -
- -
- 19:00
- -
- -
Viktoria Berlin
RSV Eintracht
- 19:00
- -
- -
Tillmitsch
Sturm Graz II
- 19:00
- -
- -
- 19:00
- -
- -
Bersenbrück
Sportfreunde Lotte
- 20:00
- -
- -
- 20:00
- -
- -
- 20:00
- -
- -
- 20:00
- -
- -
- 20:00
- -
- -
Kelty Hearts
Hearts II
- 20:30
- -
- -
Brora Rangers
Caledonia
- 20:30
- -
- -
- 20:30
- -
- -
Cove Rangers
Formartine United
- 20:30
- -
- -
CS Strollers
Spartans
- 20:30
- -
- -
East Belfast
Glentoran
- 20:30
- -
- -
Ballyclare Comrades
Portadown
- 20:30
- -
- -
Tranent
Bonnyrigg Rose
- 20:30
- -
- -
Flackwell Heath
Maidenhead United
- 20:30
- -
- -
- 20:30
- -
- -
- 20:30
- -
- -
Boston Town
Boston United
- 20:30
- -
- -
Preston Athletic
Hamilton Academical
- 20:45
- -
- -
- 20:45
- -
- -
Grimsby Town
Grimsby Borough
- 20:45
- -
- -
- 20:45
- -
- -
- 20:45
- -
- -
Hyde
Halifax Town
- 20:45
- -
- -
- 20:45
- -
- -
Melksham Town
Yeovil Town
- 20:45
- -
- -
AFC Hornchurch
Leyton Orient
- 23:30
- -
- -
River Plate
Millonarios