Wedstrijden van 10 juli 2024
Europees Kampioenschap
Meer Europees Kampioenschap- 21:00
- -
- -
Champions League
Meer Champions League- 17:00
- -
- -
Ordabasy
Petrocub
- 18:00
- -
- -
FC Flora Tallinn
NK Celje
- 19:00
- -
- -
Slovan Bratislava
Struga
- 19:00
- -
- -
Rīgas FS
Larne
- 20:00
- -
- -
Ludogorets
Dinamo Batumi
- 20:00
- -
- -
KÍ
Differdange 03
- 20:45
- -
- -
Dinamo Minsk
Pyunik Erevan FC
- 21:00
- -
- -
Borac Banja Luka
Egnatia Rrogozhinë
Copa America
Meer Copa America- 02:00
- -
- -
Conference League
Meer Conference League- 20:00
- -
- -
Velež
Inter Club d'Escaldes
- 21:00
- -
- -
Auda
B36 Tórshavn
BRA
Brasileirão Série A
Meer Brasileirão Série A- UITG.
- -
- -
- UITG.
- -
- -
- 23:30
- -
- -
Club vriendschappelijk
Meer Club vriendschappelijk- 10:30
- -
- -
- 10:30
- -
- -
FK Usti Nad Labem
Vlašim
- 11:00
- -
- -
- 11:00
- -
- -
Varnsdorf
Slovan Liberec II
- 11:00
- -
- -
- 11:30
- -
- -
- 11:30
- -
- -
- 13:00
- -
- -
Lyngby BK
Hillerød
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Rapid Wien II
Komárno
- AFGL.
- -
- -
KS Lechia Gdansk
Chojniczanka Chojnice
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Winterthur
YF Juventus
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Tsjerno More Varna
Fratria
- 13:14
- -
- -
Chrobry Głogów
Lech Poznań II
- 13:14
- -
- -
Weidenhausen
Hessen Kassel
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Grand-Saconnex
Yverdon Sport
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Karpaty
Ahrobiznes Volochysk
- 13:14
- -
- -
Cham
Luzern
- 13:14
- -
- -
Novi Pazar
Bokelj
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Cracovia Krakow
Hapoel Be'er Sheva
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
MFK Zemplin Michalovce
Kazincbarcika
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Trabzonspor
Szeged-Csanád
- 13:14
- -
- -
OFC Botev Vratsa
Makkabi
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 14:00
- -
- -
- 14:30
- -
- -
- 15:00
- -
- -
- 15:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:30
- -
- -
Lafnitz
Gyirmot
- 16:30
- -
- -
Jiskra Domažlice
Táborsko
- 17:00
- -
- -
FSV Optik Rathenow
Hertha BSC II
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
Horn
Krems
- 17:00
- -
- -
Prostějov
Frýdek-Místek
- 17:30
- -
- -
Strání
Viktoria Ziskov
- 18:00
- -
- -
Union Nettetal
1. FC Köln
- 18:00
- -
- -
Písek
Dukla Praag
- AFGL.
- -
- -
- 18:00
- -
- -
Al Arabi
TE Kecskemeti
- 18:00
- -
- -
Auerbach
Chemnitz
- 18:00
- -
- -
Bayreuth
Carl Zeiss Jena
- 18:00
- -
- -
Empor Glauchau
Zwickau
- 18:30
- -
- -
Nöttingen
Freiberg
- 18:30
- -
- -
Ludwigsfelde
Luckenwalde
- 18:30
- -
- -
Amstetten
Debrecen
- 18:30
- -
- -
- 18:30
- -
- -
Victoria Clarholz
Arminia Bielefeld
- 19:00
- -
- -
- 19:00
- -
- -
Sporting Hasselt
RSC Anderlecht II
- 19:00
- -
- -
Eimsbutteler TV
Niendorfer TSV II
- 19:00
- -
- -
Lowick
FC Bocholt
- 19:00
- -
- -
- 19:00
- -
- -
- AFGL.
- -
- -
York City
Huddersfield Town
- 20:00
- -
- -
Peterhead
Aberdeen
- 20:30
- -
- -
Crumlin United
Ballymena United
- 20:30
- -
- -
- 20:30
- -
- -
- 20:30
- -
- -
- 20:30
- -
- -
- 20:45
- -
- -
East Kilbride
Annan Athletic
- 20:45
- -
- -