Wedstrijden van 12 juli 2024
CHN
Super League (China)
Meer Super League (China)- 13:00
- -
- -
- 13:35
- -
- -
- 13:35
- -
- -
- 14:00
- -
- -
BRA
Brasileirão Série A
Meer Brasileirão Série A- 00:30
- -
- -
- 01:00
- -
- -
- 01:00
- -
- -
- 02:30
- -
- -
- 02:30
- -
- -
NOR
Eliteserien (Noorwegen)
Meer Eliteserien (Noorwegen)- 19:00
- -
- -
Club vriendschappelijk
Meer Club vriendschappelijk- 11:00
- -
- -
- 11:00
- -
- -
- 12:00
- -
- -
- 12:00
- -
- -
- 13:00
- -
- -
- 13:00
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Rakow Czestochowa
Odra Opole
- 13:14
- -
- -
Inhulets'
SK Poltava
- 13:14
- -
- -
DAC Dunajská Streda
FC Gyori ETO
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Nieciecza
Stal Stalowa Wola
- 13:14
- -
- -
CSA Steaua Bucureşti
FK Radnicki Nis
- 13:14
- -
- -
Odra Opole
Podbeskidzie
- 13:14
- -
- -
Waldhof Mannheim
Ujpest
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Slaven Belupo Koprivnica
Zrinjski Mostar
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Legia Warschau
Ironi Tiberias
- 13:14
- -
- -
Basel
Stade Nyonnais
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Stal Rzeszów
Wisła Puławy
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Stal Mielec
Stal Rzeszów
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Servette
Etoile Carouge
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
FC St. Pauli
Hertha BSC II
- 15:00
- -
- -
- 15:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
FAC Team für Wien
Líšeň
- 17:00
- -
- -
Sturm Graz II
Donaufeld
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
Metz
Jeunesse d'Esch
- 17:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
- AFGL.
- -
- -
Alemannia Aachen
Borussia Dortmund
- 18:00
- -
- -
Tillmitsch
Kapfenberg
- 18:00
- -
- -
FK Pardubice
Chrudim
- 18:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
- 18:00
- -
- -
Mainz 05
Basara Mainz
- 18:00
- -
- -
Leobendorf
FC Olten
- 18:30
- -
- -
- 18:30
- -
- -
Zelzate
SV Zulte Waregem
- 18:30
- -
- -
- 18:30
- -
- -
- 18:30
- -
- -
Wiener SC
First Vienna
- 18:30
- -
- -
Oythe
Preussen Munster
- 19:00
- -
- -
Gütersloh
Erkenschwick
- 19:00
- -
- -
Lichtenberg
Hallescher FC
- 19:00
- -
- -
- 19:00
- -
- -
Buchbach
Neuhofen / Ried II
- 19:00
- -
- -
Voitsberg
Deutschlandsberger SC
- 19:00
- -
- -
- 19:00
- -
- -
Alemannia Aachen
VfL Bochum
- 19:00
- -
- -
Deggendorf
Vilzing
- 19:00
- -
- -
Eintracht Rheine
Sportfreunde Lotte
- 19:00
- -
- -
Hamburger SV
Drochtersen / Assel
- 19:00
- -
- -
Kickers Offenbach
Rot-Weiß Walldorf
- 19:30
- -
- -
Wil
Cham
- 20:00
- -
- -
- 20:00
- -
- -
- 20:00
- -
- -
- 20:00
- -
- -
- 20:00
- -
- -
Plymouth Argyle
Orlando Pirates
- 20:45
- -
- -