Wedstrijden van 5 juli 2024
Europees Kampioenschap
Meer Europees Kampioenschap- 18:00
- -
- -
- 21:00
- -
- -
Copa America
Meer Copa America- 03:00
- -
- -
Argentinië
Ecuador
USA
Major League Soccer (Verenigde Staten)
Meer Major League Soccer (Verenigde Staten)- 02:30
- -
- -
- 03:30
- -
- -
- 04:30
- -
- -
CHN
Super League (China)
Meer Super League (China)- 13:35
- -
- -
BRA
Brasileirão Série A
Meer Brasileirão Série A- 00:00
- -
- -
- 00:00
- -
- -
- 01:00
- -
- -
- 01:00
- -
- -
Club vriendschappelijk
Meer Club vriendschappelijk- 10:30
- -
- -
CSKA Sofia
Maccabi Petah Tikva
- 10:30
- -
- -
Videoton FC
Ajka
- 10:30
- -
- -
- 11:00
- -
- -
Varnsdorf
FK Usti Nad Labem
- 11:00
- -
- -
- 11:00
- -
- -
Nieciecza
Tychy 71
- 12:00
- -
- -
- 13:00
- -
- -
FC Koln II
Kickers Offenbach
- 13:14
- -
- -
Weiz
Kapfenberg
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Luzern
FC Schaffhausen
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
Viktoria Köln
SC Paderborn
- 13:14
- -
- -
- 13:14
- -
- -
- 13:30
- -
- -
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
- AFGL.
- -
- -
- 14:00
- -
- -
Rapid Wien II
Sturm Graz II
- 14:00
- -
- -
- 14:00
- -
- -
Spartak Varna
Fratria
- 14:00
- -
- -
Stuttgart II
Augsburg II
- 14:30
- -
- -
- 15:00
- -
- -
ZFC Meuselwitz
Barockstadt Fulda-Lehn.
- 15:00
- -
- -
Lausanne Sport
Etoile Carouge
- 15:00
- -
- -
- 15:00
- -
- -
- 15:00
- -
- -
- 15:00
- -
- -
- 15:30
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:00
- -
- -
- 16:30
- -
- -
- 17:00
- -
- -
FH Aktobe
Spartak Moskou
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
- 17:00
- -
- -
FC Farul Constanta
CSA Steaua Bucureşti
- 17:30
- -
- -
Dinamo Boekarest
Bistrica
- 18:00
- -
- -
Eintracht Bamberg
Aalen
- 18:00
- -
- -
Austria Wien II
FAC Team für Wien
- 18:00
- -
- -
Gleisdorf
Kapfenberg
- 18:00
- -
- -
Union Sandersdorf
FC Eilenburg
- 18:00
- -
- -
Spartak Subotica
GFK Sloboda Užice
- 18:30
- -
- -
FC Schweinfurt
Abtswind
- 18:30
- -
- -
Amstetten
Vorwärts Steyr
- 18:30
- -
- -
- AFGL.
- -
- -
VfL Halle
Luckenwalde
- 19:00
- -
- -
Schwaz
Völs
- 19:00
- -
- -
Fürstenfeld
Oberwart / Rotenturm
- 19:00
- -
- -
Wiener SC
Union Mauer
- 19:00
- -
- -
HO Kalken
Gent
- 19:00
- -
- -
Krems
First Vienna
- 19:00
- -
- -
- 19:00
- -
- -
Bulle
Stade Nyonnais
- 19:00
- -
- -
Voitsberg
Grazer AK
- 19:00
- -
- -
Empor Berlin
Luckenwalde
- 19:30
- -
- -
- 20:00
- -
- -
- 20:00
- -
- -
Parkgate
Rotherham Utd
- 20:30
- -
- -
- 20:30
- -
- -
Ballymena United
Ards
- 20:30
- -
- -
- 20:30
- -
- -
Melksham Town
Bristol Rovers
- 20:45
- -
- -
- 20:45
- -
- -